2049/706
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Uden titel. Sign. MA, 65/150, stempel for UM-Grafik. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×57. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag
31 bud