2137/563
Ben Bianchi (f. USA 1934)
Sort relief. Usign. Papir/polyester monteret på glasfiber. Ca. 240×170.
Proveniens: Privatsamling, Sverige.
En del afskalninger og mindre revner langs kanten.
Moderne kunst og design, 14. september 2021
Vurdering
Hammerslag