12118/250
Poul Jørgensen (f. København 1882, d. sst 1941)
To dyremotiver. Sign. PJ 24. Akvarel på papir, monteret på pap. 24,5×30 og 27×30,5. Uindrammede. (2)
Papiret er gulnet, små pletter.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag