12304/192
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
“Skabelsen” Sign. i trykket. Litografisk Udstillingsplakat fra Kastrupgårdsamlingen 1999. Bladmål 89,5×60. Uindrammet.
Fremstår med mærker flere steder
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag