Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)
Et par armstole af riopalisander. Sæder betrukket med sort skind. Model 57. Formgivet 1959. Udført hos J.L. Møller. (2)
CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med krakeleringer og defekter.
18 bud
908189 (Autobud) | ||
868561 | ||
908189 (Autobud) | ||
1003347 | ||
908189 | ||
868561 (Autobud) | ||
908189 | ||
868561 | ||
921270 | ||
1006443 | ||
887236 (Autobud) | ||
1006443 | ||
887236 (Autobud) | ||
1006443 | ||
887236 | ||
998291 | ||
1006443 | ||
988456 |