2109/980
Svensk møbeldesign
Kommode af bejdset birk. Front med tre skuffer. H. 78,5. L. 67,5. B. 43.
En nøgle medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Fineret front med revne på øverste skuffe. Finérskader.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
30 bud