12204/50
“Nytår 72”. Tryksign. Mappe med 7 litografier, bl.a. 'Vær velkommen, Herrens år' & 'Der er et yndigt land'. Bladmål 36×44. Uindrammet. (7)
Der mangler et billede fra originalmappen
Kunst, antikviteter & design, 27. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud