1725/92
Viggo Langer (f. Leipzig 1860, d. Rungsted 1942)
Gårdparti. Sign. Viggo Langer Aug. 1908. Olie på lærred. 42,5×59.
Retoucheringer.
Ældre malerier og møbler, 19. juni 2017
Vurdering
Hammerslag