2445/47
Dansk régence armstol af bøgetræ, udskåret med muslinger og bladværk. 18. årh.s midte.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Dette emne er udgået
1133488 | ||
912868 (Autobud) | ||
1133488 | ||
912868 |