2445/​53

Dansk ovalt spejl i ramme af forgyldt træ efter model fra Liselund. 19. årh.s slutning. H. 142. B. 60.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Dette emne er udgået

1155516 4.400 DKK
824060 (Autobud) 4.200 DKK
1155516 4.200 DKK
824060 (Autobud) 4.000 DKK
1155516 3.800 DKK
824060 (Autobud) 3.600 DKK
1155516 3.400 DKK
824060 3.200 DKK
815779 3.000 DKK