2432/180
Aage Øbro (f. Raagelund på Fyn 1884, d. 1978)
Potteplanter i en vindueskarm. Sign. Øbro 1939. Olie på lærred. 88×83.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
899718 |