2450/​29

Usædvanlig dansk Louis XVI kommode af mahogni. Ca. 1780. H. 84. B. 78. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?