1708/​119

Spejl i ramme af guldbronzeret træ, støbt med blomster og bladværk, facetslebet spejlfelt. 20. årh. H. 84. B. 88.

Brugsslitage. Spejlfelt med enkelte pletter. Ornamenter med afslag og enkelte mangler.

Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

280 DKK

280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK