328/48
Robert Dudley Best (f. 1892, d. 1984)
Standerlampe af forkromet metal, sortlakeret fod og skærm. Model BL-3. Udført hos BestLite. Justérbar højde. Max. H. 146.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Tvangssalg, 1. maj 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
34 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||