2033/​856

Brian Willsher

“Bolero II”. Sign. Brian Willsher, 1993. Skulptur af udskåret træ. H. 99.

Nogle overfladeridser og mærker.

Moderne kunst og design, 11. august 2020

Vur­dering

6.000–8.000 kr.

Hammerslag

4.000 kr.

4.000 kr.