2119/329
Ubekendt maler, 19. årh.
Kvinde med et barn. Usigneret. Olie på porcelæn. 19×14,5.
Krakeleringer samt mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag