2412/951
Dansk design
Et par udendørs væglamper af kobber. Udført hos Light Studio by Horn. L. 35. (2)
Let brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag