2139/1014
Dansk møbeldesign
Avisholder med stel af stål, udspændt med skind. H. 48. L. 50.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud