1848/​1334

Chanel

Et par forgyldte øreclips med logo. Diam. 2,6 cm. 1995. (2)

Æske medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 28. november 2018

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK