2016/80
Seks stole af mahogni, svungne rygge, cabriole ben. Biedermeier stil. 20. årh. (6)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag