2445/943
Dansk møbeldesign
Et par lænestole med ben af bøg. Betrukket med gråbrun lammeskind. Udført ca. 1950'erne, Danmark. (2)
God restaureret stand. Ben med alders- og brugspatina, herunder ridser og mærker. Ompolstret med lammeskind.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
913836 | ||
1152337 | ||
913836 | ||
1152337 | ||
913836 | ||
968674 | ||
1152337 (Autobud) | ||
1110566 | ||
1152337 | ||
968674 | ||
1011778 | ||
913836 | ||
968674 | ||
848589 | ||
968674 | ||
1152337 (Autobud) | ||
968674 | ||
1152337 (Autobud) | ||
968674 | ||
1152337 | ||
968674 | ||
913836 | ||
968674 |