2126/653
Jacob Gadd (f. 1961)
Betitlede, “Den snarrådige Greve” og “Rettidig Omhu”. Sign. Jacob Gadd, hhv. EA, 15/75. Litografier i farver. Bladstørrelse 30×42 og 42×30. Uindrammede. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 29. juni 2021
Vurdering
Hammerslag