2138/​945

Kirsten Olsen

Landskab ved havet. Sign. monogram. Olie på lærred. 40×50.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK