2148/89
Et par franske empire armstole af mahogni. Flot betrukket. 19. årh.s begyndelse. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag