2148/​89

Et par franske empire armstole af mahogni. Flot betrukket. 19. årh.s begyndelse. (2)

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag