2032/14
Dansk Rococo spejl i ramme af nøddetræ, dekoreret med forgyldte skæringer, todelt spejlfelt. Ca. 1760. H. 159. B. 69.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Øverst mindre afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag