2118/976
Skandinavisk design
Sofabord af massiv fyrretræ. H. 55. L. 150. B. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak, skjolder og mindre afslag.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud