2104/697
Francisco Borès (f. Madrid 1898, d. Paris 1972)
Landskab med køer. Sign. Borès 46. Olie på pap. 27×35.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag