2104/374
Lille italiensk gueridon af forgyldt bronze og metal med plade af pink Harlequin Breccia marmor. 19. årh.s slutning. H. 74 cm. Diam. 44 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag