2413/9085
Stort fransk Napoleon III spejl i ramme af bemalet og forgyldt træ, portalformet. 19. årh.s anden halvdel. H. 296. B. 157.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Afslag på det ene øverste hjørne.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag