2413/​9085

Stort fransk Napoleon III spejl i ramme af bemalet og forgyldt træ, portalformet. 19. årh.s anden halvdel. H. 296. B. 157.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Afslag på det ene øverste hjørne.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag