12022/126
Tre sølvstager af sølv, heraf et par. Parret stemplet Kronen Sterling 925S. Den lille stemplet Richmond 830S. Udfyldte. H. 5 og 8 cm. (3)
Mindre buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag