1813/594
John Kørner (f. Aarhus 1967)
“Fisherman (2)”, 2004. Sign. John Kørner, 7/35. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 27. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
34 bud