2415/71
En engelsk library chairs af mahogni. Sæder og sider med fletværk. 19. årh.s første halvdel.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag