12147/181
Et par art deco lysestager af bronze, støbt med horisontale riller. Stemplet Bronce X. 1930–1940'erne. H. 5,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag