12141/123
Aage Bernhard-Frederiksen (f. Aarhus 1883, d. Skagen 1963)
Snelandskab. Sign. Bernhard F. Olie på lærred. Lysmål 67×100. Rammemål 81×114,5. Indrammet.
Ramme med få skrammer
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag