12141/​123

Aage Bernhard-Frederiksen (f. Aarhus 1883, d. Skagen 1963)

Snelandskab. Sign. Bernhard F. Olie på lærred. Lysmål 67×100. Rammemål 81×114,5. Indrammet.

Sælger oplyser

Ramme med få skrammer

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag