2032/864
Dima Loginoff (f. Moskva 1977)
“Curl my light”. Bordlampe af sortlakeret metal. Udført og mærket hos Studio Design Italia. H. 53.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
14 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||