2141/931
Ubekendt design
Et par væglamper af messing og materet glas. H. 27. B. 16. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag på glas. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 12. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag