2103/570
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Sign. i trykket chp 1970. Litografi i farver. Lysmål 59×47.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud