12131/43
Eigil Wendelboe-Jensen (f. Odense 1899, d. København 1940)
Huse og skorstene. Sign. W.J. -54. Olie på lærred. 40×53. Rammemål 48×62.
Ramme med slitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud