12008/​148

Ib K. Olsen

Reklameplakat for musicalen “HAIR”. Sign. i trykket Ib. K. Olsen 1968. Litografi i farver. 90×62. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK