12008/148
Reklameplakat for musicalen “HAIR”. Sign. i trykket Ib. K. Olsen 1968. Litografi i farver. 90×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag