12008/​148 Ib K. Olsen: Reklameplakat for musicalen “HAIR”. Sign. i trykket Ib. K. Olsen 1968. Litografi i farver. 90×62. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

Reklameplakat for musicalen “HAIR”. Sign. i trykket Ib. K. Olsen 1968. Litografi i farver. 90×62. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Kunstner

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

300 kr.

300 kr.