12014/158
Ubekendt maler, 20. årh.
Ubekendt maler, 20. årh. Stueinteriør. Sign. EJ. Olie på lærred. 46×55. Rammemål 58×66.
Ifølge oplysninger er stueinteriøret fra en lejlighed i Strandgade, København.
Rammen med skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag