2118/​810

Leif Sylvester (f. København 1940)

Figurer i omfavnelse. Sign. Sylvester 96. Akvarel på papir. Lysmål 33×26.

Dette emne handles i fuldmoms

Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

5.000 kr

Hammerslag

7.500 kr

18 bud

840878 7.500 kr
983835 7.000 kr
840878 (Autobud) 6.500 kr
983835 6.500 kr
840878 (Autobud) 6.000 kr
983835 5.500 kr
840878 5.000 kr
983835 4.800 kr
1068089 4.600 kr
983835 4.400 kr
840878 (Autobud) 4.200 kr
983835 4.200 kr
840878 (Autobud) 4.000 kr
983835 3.800 kr
840878 (Autobud) 3.600 kr
983835 3.400 kr
840878 3.200 kr
1053352 3.000 kr