2118/810
Leif Sylvester (f. København 1940)
Figurer i omfavnelse. Sign. Sylvester 96. Akvarel på papir. Lysmål 33×26.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud