1921/1737
Puncheske af pletsølv. Stemplet Friedeberg, Berlin, ca. 1900. L. 37,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
Varia, 23. maj 2019