Foto endnu ikke klar
2031/331
Fritstående gustaviansk konsol af forgyldt træ med plade af imiteret marmor, sarg med glas dekoreret med imiteret porfyr. 18. årh.s slutning. H. 75. L. 112. B. 62.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag