2044/772
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Komposition. Sign. Lemmerz 95, 28/40. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet.
Papiret er lettere gulnet. Håndteringsmærker. Få mindre folder i kanten.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag