12009/175
C.V. Harnisch Eftf. København
Styrbord og bagbords lanterne af kobber. 20. årh.s. begyndelse. H. 45. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, uden skader.
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag