2313/39
Et par franske vægkonsoller af forgyldt bronze, isat porcelænsplaketter i Sèvres manér. 19/20. årh. H. 24 cm B. 27 cm D. 10 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
17 bud