2124/9081
Taske af brunt Zucca monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, hank, en udvendig lynlås lomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og brunt stof for. H. 37 x B. 38 x D. 4 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser på læder. Slid på hank. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag